Schedule
Hampshire
YOUTH, BREEDING SHEEP / Hampshire | |||
Hampshire | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BREEDING SHEEP / Hampshire | |||||||||
Class: 1 - Spring Ewe Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARGUELLES-BLAND, ANA CLAIRE Palestine, Texas |
|
|
|||||||
AVEILHE , ZOE Tomball, Texas |
|
|
|||||||
BAILEY, CONNER Rowlett, Texas |
|
|
|||||||
BANDY, ADDISON Orange, Texas |
|
|
|||||||
BAZE, KENIDI Richland Hls, Texas |
|
|
|||||||
BEYER, CREED Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||
BEYER, RAYLEIGH Fredericksbrg, Texas |
|
|
|||||||
CARMICHAEL, KAYLEE Abilene, Texas |
|
|
|||||||
CARP, LILY Pearland, Texas |
|
|
|||||||
CARR, BRENDAN Canyon, Texas |
|
|
|||||||
CURRIE, RACHEL Baytown, Texas |
|
|
|||||||
CURRIE, REBECCA Baytown, Texas |
|
|
|||||||
DENNIE, KOOPER Leonard, Texas |
|
|
|||||||
DESROSIERS, LAYLA Rockwall, Texas |
|
|
|||||||
DUNN, LUCAS Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||||||
DUNN, REBECCA Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||||||
ECHOLS, ELLIE MAE Leonard, Texas |
|
|
|||||||
GARDNER, COOPER Garrison, Texas |
|
|
|||||||
GOODNER, PRESLEY Aurora, Texas |
|
|
|||||||
HOHERTZ, HUTSYN Zephyr, Texas |
|
|
|||||||
HOHERTZ, HUTSYN Zephyr, Texas |
|
|
|||||||
LANDRUM, PRESLEE Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||||||
LOCK, KYLEIGH Mt Enterprise, Texas |
|
|
|||||||
LOCK, KYLEIGH Mt Enterprise, Texas |
|
|
|||||||
LOWREY, HAYDAN Bonham, Texas |
|
|
|||||||
LOWREY, PARKER Bonham, Texas |
|
|
|||||||
MCGREGOR, KATIE Daingerfield, Texas |
|
|
|||||||
MONTALVO, MIA Athens, Texas |
|
|
|||||||
NEEL, EMMA Oakwood, Texas |
|
|
|||||||
SANCHEZ, URIJAH Ranger, Texas |
|
|
|||||||
SCOTT, LAINEY Sanger, Texas |
|
|
|||||||
SMITH, KATE Royse City, Texas |
|
|
|||||||
SNODGRASS, CHLOE Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||||||
SNODGRASS, JANELLE Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||||||
STEINMANN IV, GUS Iola, Texas |
|
|
|||||||
STEINMANN IV, GUS Iola, Texas |
|
|
|||||||
TOVAR, DAYZEE Aubrey, Texas |
|
|
|||||||
TRAVIS , KANNON Meridian, Texas |
|
|
|||||||
WARE, DEREK Seminole, Texas |
|
|
|||||||
WAVLE, ZOHANA Hondo, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Hampshire | |||||||||
Class: 2 - Fall Ewe Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CARR, AUDREY Canyon, Texas |
|
|
|||||||
LOWREY, PARKER Bonham, Texas |
|
|
|||||||
MCENTEE, CASSY Rowlett, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Hampshire | |||||||||
Class: 3 - Yearling Ewe born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
COUNTS, ADDISON Magnolia, Texas |
|
|
|||||||
DROSCHE, SYDNEY Del Valle, Texas |
|
|
|||||||
GOODNER, OAKLEY Aurora, Texas |
|
|
|||||||
JOHNSON, HANNAH Dallas, Texas |
|
|
|||||||
JOHNSON, TYLER Dallas, Texas |
|
|
|||||||
MCENTEE, CASSY Rowlett, Texas |
|
|
|||||||
RICHTER, KATHRYN Corsicana, Texas |
|
|
|||||||
ROBERSON, MARYN Meridian, Texas |
|
|
|||||||
RODGERS, KARLEE Omaha, Texas |
|
|
|||||||
SNEED, GRACE Pearland, Texas |
|
|
|||||||
WAVLE, ZOHANA Hondo, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Hampshire | |||||||||
Class: 8 - Spring Ram Lamb born on or after January 1, 2023 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DUNN, LUCAS Mt Pleasant, Texas |
|
|
|||||||
ECHOLS, ELLIE MAE Leonard, Texas |
|
|
|||||||
LOWREY, HAYDAN Bonham, Texas |
|
|
|||||||
SANCHEZ, URIJAH Ranger, Texas |
|
|
YOUTH, BREEDING SHEEP / Hampshire | |||
Class: 9 - Fall Ram Lamb born September 1-December 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |
YOUTH, BREEDING SHEEP / Hampshire | |||
Class: 10 - Yearling Ram born September 1, 2021-August 31, 2022 | |||
---|---|---|---|
Schedule not available. |